niedziela, 28 października 2012

ja w Twoich ramionach, nieistotny dysonans..

Cześć i czołem! Jeszcze półtora miesiąca temu witałam jesień i żegnałam lato.. a tu psikus.. zima! Śnieg za oknami, raczej ,,ciapa'' wody ze śniegiem.. a tego to już nie lubię. Do szafy powoli już chowamy szorty, sukienki, koszulki na ramiączkach a wyciągamy bluzy, kozaki, szaliki! Wczoraj już się zaopatrzyłam w ciepłe buty, kurtkę i getry! :)  Z zimą kojarzą mi się święta.. bałwany, drzewa zasłonięte białą pierzynką.. aniołki robione na śniegu, choinka, światełka.. Zima to coś pięknego.
Hm, przeglądam blogi, ale nigdy nie mam czasu napisać notki.. Choć moje życie z dnia na dzień się zmienia.. pędzi jak szalone, głowa niestety tego nie ogarnia.
Zaniedbuje również bloga przez szkołę.. trzecia gimnazjum to nie żarty.. Wiecznie jakieś kartkówki, sprawdziany.. a pierwszy próbny już 14,15,16. Jakaś istna masakra.. Niby nikt się nie boi mówi, że jak będzie to będzie.. Jednak mały stres w nas tkwi, mimo że tego nie zauważamy lub nie czujemy.
Najgorsze jest to, że nie wiem na czym stoję.. Podłoga miłości, tej miłości jest zbyt ruchoma. Nie jestem już teraz niczego pewna. To zbyt trudne.

9 komentarzy:

 1. o boziu dziękuje pięknie :>
  O pozdrawiam koleżankę z rocznika ^^
  Ja piszę 13,14,15 i już się boje jak to będzie bo po ostatnim mam mieszane uczucia :\

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem w drugiej klasie i doskonale Cię rozumiem, ja też mam ogrom kartkówek i sprawdzianów i tylko nawet tematy,nic już się nie powtarza nie to co w pierwszej klasie. a co do miłości, niczym się nie przejmuj:) nie tylko to jest potrzebne do szczęścia:) wiem,że każdy chciałby kogoś mieć, bo ja też bym chciała,ale czym jest miłość w porównaniu do najlepszych przyjaciół! pozdrawiam ciepło:*

  OdpowiedzUsuń
 3. no niestety coś się kończy, a coś się zaczyna i taka samo początki i końcówki są bardzo trudne :( ale mam nadzieje, że przyjdzie coś nowego i lepszego :)
  jako osoba, która ukończyła już gimnazjum powiem Ci, że jakoś mi tego okresu nie brakuje mimo, że było wtedy łatwiej i człowiek nie musiał być "dorosłym". I szczerze współczuje nowej podstawy programowej i tych egzaminów :(
  A co do Miłości do popieram użytkownika Pozytywne Zakręcone! - "...ale czym jest miłość w porównaniu do najlepszych przyjaciół!"

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello!
  After visiting your blog, I invite you to join us in the "International Directory Blogspot".
  "International Directory Blogspot" It's 159 Countries and 5920 Websites !
  Missing yours join us
  If you join us and follow our blog, you will have many more visitors.
  It's very simple, you just have to follow our blog, enter your Country and your blog url in a comment, and you will be automatically integrate into the Country list.
  We are fortunate to be on the Blogspot platform that offers the opportunity to speak to the world and to share different passions, fashion, paintings, art works, photos, poems.
  So you will be able to find in different countries other people with passions similar to your ones.
  I think this community could also interest you.
  We ask you to follow the blog "Directory" because it will give you twice as many possibilities of visits to your blog!
  Thank you for your understanding.
  Please follow our blog, it will be very appreciate.
  I wish you a great day, with the hope that you will follow our blog "Directory".
  After your approval to join us, you will receive your badge
  We ask that you follow our blog and place a badge of your choice on your blog, in order to introduce the "directory" to your friends.
  Regards
  Chris
  I follow your blog, I hope it will please you
  To find out more about us, click on the link below:
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Testy miałam rok temu.. Nie było najgorzej, chociaż przyznam, że się mocno bałam. Ponieważ mój rocznik miał po raz pierwszy testy z ta nową podstawa programową, więc nie wiedzieliśmy, czego można się spodziewać :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Tez jestem w trzeciej klasie. Doskonale cie rozumiem.
  twojatworczosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. u mnie na szczęście nie ma śniegu :D

  obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 8. najgorzej jest nie wiedzieć na czym się stoli ;c

  OdpowiedzUsuń