niedziela, 15 kwietnia 2012

minimalistycznie

No, niedziela, której tak okropnie nie lubię. Nie wiadomo za co się wziąć.. co robić. Taki tam dzień. Mogłyby być dwie soboty, niż jedna niedziela! Weekend minął bardzo szybko i bardzo męcząco. Musiałam odrobić wszystkie lekcje na następny tydzień aby nie zajmowały mi czasu, ponieważ iż wszyscy zwariowali i wszystkim się zachciało robić sprawdziany od jutra do samego piątku. No cóż, tak to jest jak chodzimy do szkoły calutki, JEDEN tydzień w kwietniu. Po męczącym tygodniu czeka mnie trochę odpoczynku. W poniedziałek po południu wybywam do stolicy!Warszawa to fajna rzecz. Szkoda tylko, że 3 dni.:< A można by sobie zrobić wolne w piątek? i przyjechać po południu? Ciekawy pomysł, jednak nie wiem czy łatwy do zrealizowania.
 rzeczy z którymi już od dłuższego czasu się nie rozstaje.
szalik w serduszka, trampeczki i bransoletka APART.


11 komentarzy:

 1. Czy fajna rzecz? Syf tam, kiła i mogiła. Chociaż jak nasza szkolna ekspedycja w zeszłym roku pojechała odwiedzić muzeum z kolekcją obrazów kogoś na literkę "P", to było względnie czysto ;D Może wysprzątali specjalnie dla nas ;D Albo po prostu nie chcieli robić siary koło grobu nieznanego żołnierza.
  Na sprawdzany jest jeden sprawdzony sposób, a każdy nauczyciel ma takowy - np jednego przekupisz snickersem, a drugiego czekoladą, a innego kawą esspresso ;D Albo pluszakiem? ;D Albo najlepiej rozpylić białe chilli w klasie, żeby wszysycy zaczęli kaszleć iżeby sprawdzian się najzwyczajniej w świecie nie odbył ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. tyle tej czerwieni aż się człowiek rumieni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna bransoletka! Chcę taką! ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. mam takiego samego Charmsa w kształcie jabłuszka, z Apartu prawda?:)

  Przy okazji odwiedzin Twojego bloga, zapraszam Cię serdecznie na moje pierwsze rozdanie na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny masz blog wiesz? :)Na pewno będę tu częściej zaglądać!!^^ PS.OBSERWUJEMY ?? Buuuziaki:*:*:*!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam bransoletki charms :):) fajne trampole pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialne :D Charmy też z Avonu? :D Ja mam identyczne serduszko <3

  OdpowiedzUsuń